O nas

Pokonane trudności są zdobytymi szansami.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy w sposób profesjonalny podchodzą do codziennych wyzwań oraz potrzeb swoich Klientów. Niezmiernie ważne jest dla nas zadowolenie osób, które obsługujemy.

Każdy Twój problem jest dla nas istotny. Napisz jak możemy pomóc.

Zostaw kontakt i wyjdź z długów!

Co robimy?

Dbamy o Twój Finansowy Spokój.

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. W oparciu o wnikliwą analizę potrzeb naszych Klientów jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązania dotyczące uporządkowania trudnych i zawiłych przypadków związanych ze sferą finansową osób oraz instytucji zgłaszających się do naszego Centrum.

Masz pytania? Napisz do Nas!

Nasza Misja?

Rozwiązanie Twoich Problemów Finansowych.

Naszą misją jest niesienie pomocy każdemu, kto znalazł się w trudnej sytuacji finansowej oraz nie może odnaleźć rozwiązania swojego problemu. Chcemy również edukować swoich Klientów aby w przyszłości nie popełniali podobnych błędów i potrafili poradzić sobie w codziennym zarządzaniu swoimi finansami. Wiemy jak ważne jest odzyskanie kontroli nad własnym życiem zatem chcemy pomóc również Tobie!

Skontaktuj się z Nami już dziś!

Formularz kontaktowy

{$ error.first_name[0] $}

{$ error.last_name[0] $}

{$ error.phone_pri[0] $}

{$ error.pesel[0] $}

{$ error.email[0] $}

{$ error.zip_code[0] $}

Wyrażam zgodę: zaznacz wszystkie

rozwiń
rozwiń
rozwiń

Oświadczam, że:

rozwiń
rozwiń
rozwiń

Dziękujemy za wysłanie formularza. Oferta Pożyczki

Mapa dojazdu

Newsletter

Zapisz się do Newslettera i bądź z Nami na bieżąco.

{$ error.email[0] $}

Dziękujemy za zapisanie się do Naszego Newslettera. Na Twój adres e-mail została wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym subskrypcję.

Opinie Klientów

Centrum Oddłużeniowe pomogło mi uzyskać zgodę banku na obniżenie mojej raty kredytu prawie o połowę! Polecam Plan naprawczy każdemu komu trudno związać koniec z końcem.

Wojciech, Warszawa

Miałem problem z kredytem, choć spłaciłem go terminowo. Z analizy historii kredytowej dowiedziałem się gdzie leży problem i po 2 tygodniach wszystko zostało już rozwiązane.

Grzegorz, Jelenia Góra

Byłam blisko od utraty całego mojego majątku. Pozostał tydzień do egzekucji komorniczej, gdy trafiłam do Centrum Oddłużeniowego. Kilka dni później miałam już podpisaną ugodę z bankiem, a egzekucja została wstrzymana! Dziękuję!

Lidka, Żagań

Na początku byłam nieufna, ale wszystko poszło sprawnie. Już teraz nie boję się windykacji, a każdy nakaz zapłaty przesyłam do Centrum Oddłużeniowego. Bezpłatnie sprawdzają, czy muszę go płacić! Polecam ze względu na profesjonalne podejście do każdej sprawy.

Kamila, Skarżysko-Kamienna

Żałuję, że wcześniej nie dowiedziałem się o Centrum Oddłużeniowym. Po utracie pracy przestałem spłacać raty kredytów i wszystkie długi urosły kilkakrotnie. Nawet po znalezieniu nowej pracy sytuacja była bez wyjścia, bo odsetki cały czas rosły. Na szczęście Sąd przychylił się do wniosku o Upadłość Konsumencką i umorzył wszystkie moje zobowiązania.

Michał, Sopot

W końcu zdecydowałam się na współpracę z Centrum Oddłużeniowym. Pomogli mi zawiesić spłatę kredytu oraz anulowali dwie sprawy w windykacji. Wreszcie z emerytury zostają mi środki na życie i leki. Dziękuję!

Ewelina, Krosno

Program Partnerski